​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​*****המערכת עדיין נתונה לשינויים*****

​​את מערכת השעות של השנים ה​קודמות ניתן למצוא בקישור זה.​

קורסי ​​חובה – שנה א'


 
שם הקורס
​​​​​​
מרצה

נק"ז

יום

שעה

כיתה

סמסטר

מבוא לפוליטיקה וממשל
138-1-0261-01


ד"ר מנחם רצון
6

ב'
ה'

14:00-16:00
08:00-10:00

 

א'

 

תרגולים:

קבוצת תרגול 11 – יום ד', 10:00-12:00
קבוצת תרגול 12 – יום ד', 12:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ד', 14:00-16:00
קבוצת תרגול 14 – יום ד', 16:00-18:00
 
​​​​​
מבוא ל​מחשבה מדינית​
138-1-0131-01​​


ד"ר איתי שניר

5

ב'
ד'
08:00-10:00
08:00-10:00

 

א'

 

תרגולים:

קבוצת תרגול 11 – יום ב', 10:00-11:00
קבוצת תרגול 12 – יום ב', 11:00-12:00
קבוצת תרגול 13 – יום ב', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 14 – יום ב', 13:00-14:00


מבוא ליחס​ים בינלאומיים - א'
138-1-0241-01
פרופ' גיא בן פורת

2.5

א'

 

14:00-16:00

 

 

א'

מתרגלים.ות:

קבוצת תרגול 10 - יום א' 11:00-12:00
קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ג', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ג', 19:00-20:00


 
מבוא ליחסים ​בינלאומיים - ב'​
138-1-0251-01

פרופ' גיא בן פורת​

2.5

א'

14:00-16:00

 

ב'

מתרגלים.ות: ​​​​​​ 

קבוצת תרגול 10 - יום א' 11:00-12:00​
קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00​​
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ג', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ג', 19:00-20:00

​​ 

מבוא ה​יסטורי לפוליטיקה בת זמננו – א'
138-1-0171-01

ד"ר עדו נבו

2.5

א'

16:00-18:00

א'

מתרגלים.ות: מיכל כהן ואנה ליצ'​נציר​​​

קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ד', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ד​​​', 19:00-20:00​


מבו​א היסטורי לפוליטיקה בת זמננו – ב'
138-1-0181-01

ד"ר עדו נבו

2.5

א'

16:00-18:00

ב'

מתרגלים.ות​:

קבוצת תרגול 11 – יום א', 12:00-13:00
קבוצת תרגול 12 – יום א', 13:00-14:00
קבוצת תרגול 13 – יום ג', 18:00-19:00
קבוצת תרגול 14 – יום ג', 19:00-20:00


המשטר ​הפוליטי בישראל
138-1-0121-01
פרופ' דני פילק

5

ב'
ד'
08:00-10:00
08:00-10:00

ב'

 

 מתרגלים.ות:

קבוצת תרגול 11 – יום ב', 10:00-11:00 
קבוצת תרגול 12 – יום ב', 11:00-12:00 
קבוצת תרגול 13 – יום ב', 12:00-13:00 
קבוצת תרגול 14 – יום ב', 13:00-14:00 
קבוצת תרגול 15 - יום ד', 14:00-15:00
 

 

 

קורסי ח​ובה – שנה ב'​

 

שם​​ ה​קורס​
מרצה

נק"ז

יום

שעה

כיתה

סמסטר

מבוא לגישות ושיטות בחקר הפו​ליטיקה והממשל
138-1-0151-01

ד"ר אוהד שקד

3
ב'

 

12:00-14:00

 

א'

מתרגל.ת:

קבוצת תרגול 11 – יום ב', 08:00-10:00
קבוצת תרגול 12 – יום ב', 10:00-12:00
קבוצת תרגול 13 – יום ד', 08:00-10:00
קבוצת תרגול 14 – יום ד', 14:00-16:00​​

 
מבוא לגישות ושיטות בחקר הפוליטיקה והממשל
138-1-0161-01
ד"ר אוהד שקד

3
ב'

 

 

12:00-14:00

 

ב'

מתרגל.ת:

קבוצת תרגול 11 – יום ב', 08:00-10:00
קבוצת תרגול 12 – יום ב', 10:00-12:00
קבוצת תרגול 13 – יום ד', 08:00-​​10:00
קבוצת תרגול 14 – יום ד', 14:00-16:00

 
מבוא לתיאוריה פוליטית עכשווית - א'  
138-1-0147-01
 *הקורס חובה לתוכנית 80 נק"ז בחירה לתוכנית 54 נק"ז

ד"ר מיכל גבעוני
2
​ד'
​12:00-14:00
​א'

מבוא לתיאוריה פוליטית עכשווית - ב'
138-1-0149-01


*הקורס חובה לתוכנית 80 נק"ז בחירה לתוכנית 54 נק"ז


​ד"ר מיכל גבעוני
​2
​ד'
​12:00-14:00
​ב'
מבוא לפולי​ט​יקה השוואתית​​​
138-1-0291-01

​ד"ר גל אריאלי
​4
​ב'
ד'
14:00-16:00
10:00-12:00

א'


 

קור​סי בחירה

קורסים שנתיים


ש​​​ם​​ הקורס
מרצה​
נק"ז
יום
​שעה

סמסטר

 

​שברו של חלום אידיאולוגיה תרבות ופוליטיקה קומוניסטיות

​שברו של חלום אידיאולוגיה תרבות ופוליטיקה קומוניסטיות
​פרופ' דני פילק





פרופ' רנה פוזננסקי
​4
​ג'





ג'
​10:00-12:00





10:00-12:00
​א'





ב'
​מבוא לאפריקה הפוסט קולוניאלית: פוליטיקה כלכלה וחברה​
​פרופ' לין שלר
​4
​ג'
​10:00-12:00
​שנתי
אפיסטמולוגיות תיאורטיות ואונטולוגיות ביקורתיות בחקר החברה​

*לדוברי ערבית בלבד
​ד"ר מנצור נסאסרה
​4
​ד'
​12:00-14:00
​שנתי
האיחוד האירופי: משטר ופוליטיקה
187-1-0039-01
187-1-0329-02          ​

דר' הילה זהבי
4
ג'
14:00-16:00
שנתי
המשפט הבינלאומי הפומבי והאינטגרציה האירופית
187-1-0019-01
187-1-0019-02
פרופ' שרון פרדו
4
ג'
10:00- 12:00
שנתי​


קורסים סמסטריאלים


רב תר​בותיות ופוליטיקה של זהות בישראל
138-1-0307-01
138-1-0307-02


​ד"ר בקי קוק-דורון
​4
​ב',ד'

​10:00-12:00
א'

קולוניאליזם כבסיס להבנת העולם המודרני
138-1-0227-01

​פרופ' אחמד סעדי
​2
ד'
​10:00-12:00
​​א'
​סכסוכים טריטוריאליים וכלכלה פוליטית במזרח התיכון

138-1-0186-01
138-1-0186-02

​ד"ר מנצור נסאסרה
​4
​א'
ד'
14:00-16:00
16:00-18:00
​א'

ערכים דמוקרטים, מתיכון עד גיל הזהב ברחבי העולם
1381028001
​ד"ר ג'ניפר לין אושר
​2
​ד'
14:00-16:00
​א'

ניאו-ליברליזם אידיאולוגיה, מדיניות ופרקטיקות 
138-1-0290-01
​פרופ' דני פילק
​2
​ב'
​08:00-10:00
​א'
אפריקה ואקטיביזם
1921008201


​פרופ' לין שלר
​2
ב'

​16:00-18:00
​א'

​אליטות שלטוניות, אנטי אליטזם ושחיתות שלטונית במבט השוואתי 
1381031901
​פרופ' אחמד סעדי
​2
​ג'
​10:00-12:00
​א'
אסכולת פרנקפורט: מרקסיזם, תרבות וביקורת
138-1-0217-01

​ד"ר איתי שניר
​2
​ב'
​10:00-12:00
א'



טרור כפוליטיקה ברוסיה
187-1-0034-01
187-1-0034-02​​​
​ד"ר דינה זיסרמן-ברודסקי
​4
​ב',ד'
​18:00-20:00


​א'

דיפלומטיה ומדיניות החוץ האירופית
187-1-0016-01
187-1-0016-02
​פרופ' שרוןן פרדו
​4
​ב'
ד'​
​​16:00-18:00
12:00-14:00
​א'

​​תנועת הגירה באירופה
187-1-0080-01
​דר' דני קרנץ
​2
​ג'
​12:00-14:00
​א'
ספורט ופוליטיקה
138-1-0057-01
​ד"ר עדו נבו
​2
​א'
12:00-14:00​
​​ב'

 


המדינות המתפתחות מאז העצמאות בין בניית אומה לגלובליזציה
138-1-0297-01

​פרופ' אחמד סעדי
​2
​ד'
​10:00-12:00
​​ב'

איך עושים שינוי​?​​​​​
138-1-0350

​ד"ר דב חנין
​4
ה'
10:00-14:00
​​ב'

סדנה מח​קרית לתלמידי שנה ב' ו-ג'​
138-1-026801


​ד"ר ג'ניפר לין אושר
​2
​ד'
​14:00-16:00
​​ב'

עם האל לצידנו? דת ופוליטיקה במאה ה-21

1381038701​

​פרופ' גיא בן פורת
​2
ג'
16:00-18:00
​​ב'
מאפרטהייד לדמוקרטיה
192-1-0239-02

​פרופ' לין שלר​
​2
ב'
14:00-16:00​​ב'

השתתפות פוליטית בכל העולם: ממפלגות פוליטות לאקטיביזם בטוויטר
138-1-0239-01
138-1-0239-02


​ד"ר ג'ניפר לין אושר
​4
​ב'
ד'
16:00-18:00
16:00-18:00
​ב'

​יסודות הליברליזם: שלושה ג'ון (לוק, מיל, רולס)​
138-1030-00-1

​ד"ר נעמי זוסמן
​2
​א'
​16:00-18:00



​ב'
​עוקבים אחריך: מעקב וממשליות בחברות עכשוויות

​פרופ' אחמד סעדי
​2
​ג'
​10:00-12:00



ב'​
האיחוד האירופ​י: זהויות, 
אזרחויו​​​​ת ו​לאומיות​​

187-1-0021-02

פרופ' שרון פרדו
4
ב'
ד'
16:00-18:00
12:00-14:00



ב'
​קדימה (אחורה) לאימפריה דינמיקה פוליטית חברתית ברוסיה 
1871007002
​ד"ר דינה זיסרמן-ברודסקי
​4
​ב'
ד'
​18:00-20:00
18:00-20:00
​​
​ב'

​תפוצות יהודיות באירופה ובמזרח התיכון
​דר' דני קרנץ
2
ג'
​12:00-14:00
​ב'




 

קורסי ת​​​שתית


 
​​

*חובה לתלמידי\ות התכנית המורחבת
*בחירה לתלמידי\ות התכנית הדו-מחלקתית ותכנית מחלקה משנית​

 
ש​​ם הקורס
מרצה

נק"ז

יום

שעה

כיתה

סמסטר

מרחבי​ם פוליטיים והפוליטיקה של המרחב
138-1-0237-01
138-1-0241-02
ד"ר אריאל הנדל

4
ג'


 

12:00-14:00

 

שנתי

כלכלה פוליטית
138-1-0431-01
138-1-0220-02​

ד"ר תומר פדלון

4
ד'

 

10:00-12:00
 

שנתי

פוליטיקה של חיים, גוף ומיניות
ד"ר חן משגב
4
ד'
 

12:00-14:00
 

שנתי

 

ס​​​​מינרים


 
 
שם הקורס​​
מרצה

נק"ז

יום

שעה

כיתה

סמסטר

האם נוכל להשפיע על אזרחים ושינוי מדיניות הארצות הברית וישראל
138-1-0296-01
138-1-0296-02

ד"ר ג'ניפר לין אושר
4
ב'

 

14:00-16:00

 

שנתי

מלחמה ושלום במזרח התיכון​

138-1-0310-01
138-1-0310-02
ד"ר מנצור נסאסרה
​4
ג'
​08:00-10:00
​שנתי
סוגיות נבחרות בסכסוך הערבי-ישראלי
138-1-0088-01
138-1-0098-01


ד"ר יוסי אמיתי

4
ג'

 

18:00-20:00

 

 

שנתי

היסטוריה חברתית של עובדים בישראל
138-1-0262-01
138-1-0263-02

​ד"ר שני בר-און ממן
​4
​ה'
​10:00-12:00
​שנתי

קהילות  יוצאי ברהמ לשעבר בפוליטיקה וחברה אזרחית של ישראל
138-1-0282-01
138-1-0282-02

​ד"ר דינה זיסרמן-ברודסקי
​4
​ד'
16:00-18:00
​שנתי

האם הדמוקרטיה בישראל בתהליכי נסיגה?​
138-1-0219-01
138-1-0229-02


​ד"ר גל אריאלי
​4
​ג'
10:00-12:00​​שנתי

​מאבקים חברתיים ופוליטיים חוץ פרלמנטריים בישראל ​
138-1-0249-01
138-1-0259-02


​פרופ' אחמד סעדי
​4
​ב'
​14:00-16:00
​שנתי
זיכרון ושיכחה כאתגרים של שינוי פוליטי
138-1-0310-01


​ד"ר בקי קוק - דורון
​4​
​ב'

​​14:00-16:00
​שנתי
​תקווה וייאוש בחיים הפוליטיים​
138-1-0340-01
138-1-0340-02

​ד"ר מיכל גבעוני
​4
​ג'
​16:00-18:00


​שנתי


 

 התמחות פולי​​טית​​​


 
 
שם הק​​ו​​רס
מרצה

נק"ז

יום

שעה

כיתה

סמסטר

אקטיביזם ומדיניות - התמחות בארגונים חברתיים
138-1-0641-01​​
138-1-0642-01


גב' אילה הנדין

4
ג'

 

16:00-18:00

 

שנתי
​​
התמחות במשרדי ממשלה - היבטים משפטיים וציבוריים פרקטיקה בתאוריה ובפרקטיקה​.pdf
138-1-0278-01
138-1-0288-02


​עו"ד יובל ריינפלד
​4
​ג'
16:00-18:00​​שנתי
התמחות בכנסת

מותנה בריאיון אישי​


מר טל חסדאי ריפא
​4
​א'
​10:00-12:00
​שנתי
​הזכות לבריאות וצדק חברתי

​פרופ' נדב דוידויץ'
​4
​א'
​​16:00-18:00
​שנתי

​​​​​