12 מאי 2020

​​אני שמח לברך את כל זוכי פרסי הרקטור להצטיינות בהוראה לשנת הלימודים תשע"ט. ההוראה היא חלק אינהרנטי בעשייה שלנו כחוקרים וזה תענוג להוקיר את אלו שעושים מעל ומעבר וזוכים להערכת הסטודנטים שלהם. 

לצערי, טקס חלוקת הפרסים לא יתקיים כמתוכנן בגלל המצב ולא תהיה אפשרות להודות להם על הישגיהם.  
זוהי הזדמנות להוקיר את מי שזכה בפרסים ולהודות להם על מאמציהם. עלו והצליחו!

בברכת המשך עשייה פוריה ובריאות איתנה,

פרופ' חיים היימס, רקטור האוניברסיטה

פרופ' חיים היימס

​פרס רוט ל​הצטיינות בהוראה

הפרס נוסד ע"י מר לני רוט, לכבוד אביו, פרופ' צ'ארלס רוט. כוונת הפרס היא לאפשר לסטודנטים/ות של האוניברסיטה להוקיר מרצה, שהשפיע/ה על לימודיהם ועל חייהם האקדמיים. השנה מוענק הפרס לשני מרצים, אשר קיבלו הערכה יוצאת דופן מהסטודנטים אותם לימדו ונבחרו על ידיהם, בעזרת האגודה הסטודנטיאלית של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב למרצים מעוררי השראה:

פרופ' עמוס בוסיקלה – הפקולטה למדעי הטבע – המחלקה למדעי החיים

ד"ר גילי גולן – הפקולטה למדעי הטבע – המחלקה למתמטיקה

​נציין ונברך את ד"ר דניס גולקו מהמחלקה למתמטיקה, אשר זכה גם באות "מרצה מעורר השראה" הישראלי מטעם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית.

פרס גלאט להצטיינות בהוראה

פרס גלאט למצוינות בהוראה מוענק בשמו של עו"ד הרמן גלאט לזכר הוריו, לובה ודיויד גלאט זיכרונם לברכה, שהיו אוהבי ישראל וחברים פעילים בתנועה הציונית בארה"ב. הפרס מוענק למרצים/ות המצטיינים/ות, שציון ההוראה שלהם הינו הגבוה ביותר בכל פקולטה לפי גודלה. המרצים/ות נבחרו על בסיס תוצאות סקר איכות ההוראה שהועבר בקרב הסטודנטים/ות.

​מצ​​טייני הפקולטה למדעי הרוח והחברה:

פרופ' מידד קיסינגר – המחלקה לגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי
פרופ' מוחמד אל-עטאונה – המחלקה ללימודי המזרח התיכון
ד"ר מאור וולפסמית – המחלקה לחינוך
ד"ר דוד לגזיאל – המחלקה לכלכלה
גב' דפנה נסים – המחלקה לאמנויות


מצטייני הפקולטה ל​​מדעי ההנדסה:

פרופ' רוני שנק – המחלקה להנדסת חומרים
ד"ר רון שטרן – המחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע
פרופ' גיא שני – המחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע
ד"ר יוסי אורן – המחלקה להנדסת מערכות תוכנה ומידע
ד"ר רועי זיוון – המחלקה להנדסת תעשייה וניהול
ד"ר משה צופי – המחלקה להנדסת תעשייה וניהול

מצטייני הפק​​ולטה למדעי הטבע:

פרופ' לירן גורן – המחלקה למדעי הגיאולוגיה והסביבה
פרופ' עידו אפרת – המחלקה למתמטיקה
ד"ר מנחם אדלר – המחלקה למדעי המחשב

מצטייני הפקולטה למ​​​​דעי הבריאות:
ד"ר עבד עזב – המחלקה לסיעוד
מר אבי ברש – ביה"ס למקצועות בריאות קהילתיים (פיזיותרפיה)

מצטייני הפקולטה לני​​הול:
ד"ר גליה פוקס – המחלקה לניהול מלונאות ותיירות
מר דוד פלד – המחלקה לניהול מלונאות ותיירות

מצטייני המכונים​​ לחקר המדבר:

ד"ר מוחמד בשותי – המכון לחקר אנרגיה של אזורים צחיחים

מצטייני קמפוס אילת:
​ד"ר נועה צביאלי (דוקטורנטית)
ד"ר יהודה בר לב (דוקטורנט)

פרס היחידה​ לקידום איכות ההוראה והלמידה
לרגל שנת ה-50 לאוניברסיטה, היחידה לקידום איכות ההוראה והלמידה בחרה להוקיר מרצים/ות מצטיינים/ות, אשר לימדו בקורסי שירות רבי משתתפים מחוץ למחלקה שלהם:

פרופ' אברהם באר – המכונים לחקר המדבר – מכון צוקרברג לחקר המים
ד"ר גילי גולן – הפקולטה למדעי הטבע – המחלקה למתמטיקה​