​מפגשי המתקבלים וימי האוריינטציה המחלקתיים מיועדים לסטודנטים המתחילים ללמוד לראשונה באוניברסיטה. במפגשים תחשפו לדברים החשובים שעליכם לדעת עוד לפני תחילת שנת הלימודים.

 
 
מפגשי המתקבלים נערכים ברב המחלקות בחודשים יוני-יולי. חלק הממחלקות עורכות במקום ימי אוריינטציה שמתקיימים החל מתחילת חודש ספטמבר ועד כשבוע לפני תאריכי הרישום לקורסים במחלקה. זוהי ההזדמנות להכיר את המרצים, צוות המחלקה וסטודנטים ותיקים. כמו כן תוצג בפניכם תכנית הלימודים, תקבלו הסבר על הרישום לקורסים, על חובותיכם וזכויותיכם כסטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, על אגודת הסטודנטים ועוד. 

הודעה על מפגש המתקבלים או על יום האוריינטציה המחלקתי תגיע אליכם באופן אישי בדואר האלקטרוני.

 

הפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר

שם המחלקה תאריך שעה מיקום

​ניהול

​3.9.2018

​10:00

​בניין אברהם בן דוד אוחיון למדעי ההתנהגות (98), אולם 001

​MBA תוכנית מנהלים (בעברית)

​13.9.2018

​17:00

​מכון ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל למנהיגות חברתית (14), חדר 103-

מנהל עסקים

2.9.2018

16:30

מכון ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל למנהיגות חברתית (14), חדר 103-

​International MBA (Eng.)

​10.10.2018

​17:00

​מכון ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל למנהיגות חברתית (14), חדר 102-

​ניהול מלונאות ותיירות

​3.9.2018

​13:00 עד 15:00

​בניין דיאן וגילפורד גלייזר לפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר (15), חדר 300

תכנית מנדל: MBA  במנהיגות חברתית

2.9.2018

12:00

מכון ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל למנהיגות חברתית (14), חדר 205​

מנהל ומדיניות ציבורית

3.9.2018

18:00

מכון ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל למנהיגות חברתית (14), חדר 001​​

ניהול מערכות בריאות

3.9.2018
12:30 עד 14:00
בניין דיאן וגילפורד גלייזר לפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר (15), חדר מולטימדיה (2)

 

הפקולטה למדעי הטבע

שם המחלקה תאריך שעה מיקום

מדעי החיים

3.10.2018

11:00 עד 12:00 (לכלל המתקבלים)
12:00 עד 13:00 (המשך מפגש למתקבלים לתוכנית פסיכולוגיה-ביולוגיה בלבד)

בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן לכיתות לימוד ולמעבדות מחשבים (35), אולם 1- 

​כימיה 

​15.10.2018

​17:00

​בניין אלון לטכנולוגיה עילית (37), אולם 202

פיסיקה

8.10.2018

12:00

בניין סקט"א-רש"י לפיסיקה (54), חדר 207

מדעי הגיאולוגיה והסביבה

3.10.2018

10:00

​בניין גרוסמן לגיאולוגיה (58), חדר 018

מדעי המחשב

3.10.2018

12:00 עד 14:00

בניין אלון לטכנולוגיה עילית (37), אולם 202

​מתמטיקה
​10.10.2018
​​9:00
​בניין צוקר, גולדשטיין-גורן למדעי הרוח והחברה (72)​, חדר 502

 

הפקולטה למדעי הבריאות

שם המחלקה תאריך שעה מיקום

כלל מחלקות הפקולטה למדעי הבריאות (תואר ראשון)

3.9.2018
10:00
בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למקצועות הבריאות (M8)

​בית הספר לרפואה ע"ש ג'ויס ואירווינג גולדמן

​10:30
​בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למקצועות הבריאות (M8)​, חדר 208
​ניהול מערכות בריאות



​10:30
​בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למדעים (M6), חדר 8
​סיעוד 



​10:30

​​התוכנית הרגילה: בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למקצועות הבריאות (M8), חדר 101 

תוכנית ההשלמה: בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למקצועות הבריאות (M8), חדר 105

​פיזיותרפיה 



​10:30

​בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למקצועות הבריאות (M8), חדר 201

​רפואת חירום

​10:30
​בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למדעים (M6), חדר 10​
​רוקחות


​10:30
​​בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למקצועות הבריאות (M8), חדר 204
​מדעי המעבדה הרפואית



​10:30
​​​בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן למקצועות הבריאות (M8), חדר 206
 

הפקולטה למדעי הרוח והחברה

שם המחלקה תאריך שעה מיקום

​המחלקה למקרא, ארכיאולוגיה ומזרח קדום

​14.8.2018

​ארכיאולוגיה -
9:00 עד 10:00 (חדר 505)

מקרא - 
10:00 עד 11:00 (חדר 406)

​בניין צוקר, גולדשטיין-גורן למדעי הרוח והחברה (72)

המחלקה לפסיכולוגיה

21.8.2018

10:00

בניין אברהם בן דוד אוחיון למדעי ההתנהגות (98), אולם 001

​המחלקה לאומנויות

​3.9.2018

לתואר ראשון:
​10:00

לתואר שני:
13:00 עד 16:00

​מרכז משפחת הלן דילר (74), חדר 215 

​המחלקה למדעי הקוגניציה והמוח

​21.8.2018

​12:00

​בניין אברהם בן דוד אוחיון למדעי ההתנהגות (98), אולם 001

המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

תואר ראשון: 2.9.2018
תואר שני: 3.9.2018

11:00

בניין צוקר, גולדשטיין-גורן למדעי הרוח והחברה (72), חדר 221

המחלקה למדעי ההתנהגות

2.9.2018

11:00

בניין צוקר, גולדשטיין-גורן למדעי הרוח והחברה (72), חדר 221

המחלקה לחינוך

3.9.2018

תואר ראשון: 11:00

תואר שני: 
11:00 פסיכולוגיה במערכת החינוך
14:30 ייעוץ חינוכי
15:30 מנהל חברה ומדיניות החינוך
16:30 תוכניות לימודים והוראה 

תואר ראשון: בניין דייכמן למעורבות חברתית (18), אולם שרה תדמור (04)

תואר שני: בניין צוקר, גולדשטיין-גורן למדעי הרוח והחברה (72), חדר 129

​התוכנית להוראת המדעים והטכנולוגיה 

​17.10.2018

​12:00

​בניין קרייטמן-זלוטובסקי לכיתות לימוד (34), חדר 7

המחלקה ללימודי המזרח התיכון

 

21.8.2018

11:00​

מרכז משפחת הלן דילר (74), חדר 109 (צמוד לסניף ארומה)

​המחלקה ללשון עברית

​3.9.2018

​11:00

​מרכז משפחת הלן דילר (74), חדר 432

המחלקה לספרות עברית

 

4.9.2018

11:00

מרכז משפחת הלן דילר (74), חדר 109 (צמוד לסניף ארומה)​

​ספרויות זרות ובלשנות
​3.9.2018
​15:00
​מכון ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל למנהיגות חברתית (14), חדר 004

​המחלקה לכלכלה 

​10.10.2018

​11:00

​בניין קרייטמן (26), אולם 004

המחלקה לפוליטיקה וממשל

2.9.2018

12:00
בניין קרייטמן (26), אולם ברקן

 המחלקה לגיאוגרפיה ולפיתוח סביבתי

 3.9.2018

11:00

בניין צוקר, גולדשטיין-גורן למדעי הרוח והחברה (72), חדר 250

​המחלקה ללימודים רב תחומיים

​3.9.2018

​12:00 עד 13:00

​מרכז משפחת הלן דילר (74), חדר 109

​המחלקה להיסטוריה של עם ישראל (ייעוץ והכוון עם חברי סגל המחלקה)

​2.9.2018 | פרופ' טד פראם (חדר 614)

3.9.2018 | תואר שני ד"ר אפי שהם שטיינר (חדר 627) 

4.9.2018 | פרופ' כנה ורמן (חדר 613)

5.9.2018 | פרופ' אמנון רז קרקוצקין (חדר 602)

6.9.2018 | ד"ר מנשה ענזי (חדר 622)

​10:00 עד 13:00

​בניין צוקר, גולדשטיין-גורן למדעי הרוח והחברה (72)

​המחלקה להיסטוריה כללית

​10.10.2018

​11:00

​מרכז משפחת הלן דילר (74), חדר 301


המחלקה לתקשורת

5.9.2018

10:00

בניין דייכמן למעורבות חברתית (18), אולם שרה תדמור (04)​

המחלקה לעבודה סוציאלית ע"ש שפיצר

13.9.2018

תואר ראשון: 
10:00 עד 12:00

תוכנית השלמה: 
12:00-14:00

תואר שני: 
14:00-16:00

בניין דייכמן למעורבות חברתית (18), אולם שרה תדמור (04)​

​המחלקה לפילוסופיה 

​​5.9.2018

​12:30

​מרכז משפחת הלן דילר (74), חדר 349

​​


הפקולטה למדעי ההנדסה

 שם המחלקה תאריך

שעה

מיקום

הנדסת מערכות תוכנה ומידע

3.10.2018

11:00

בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן לכיתות לימוד ולמעבדות מחשבים (35), אולם 3- ​

הנדסה כימית

9.10.2018

10:00 עד 12:00

מתחם כיתות לימוד ומרכז תרבות ע"ש גרשון צ'רני (90), חדר 127

הנדסת תוכנה

14.10.2018

9:00

בניין אלון לטכנולוגיה עילית (37), אולם 202​​

הנדסת תעשייה וניהול

14.10.2018

9:00 עד 11:00

​אולם ג'ויה קלייר זוננפלד (73)

הנדסת מערכות תקשורת ​

15.10.2018

14:00

בניין אלון לטכנולוגיה עילית (37), אולם 202

​הנדסה ביורפואית

​התקיים ב-15.7.2018


​הנדסת חומרים
​14.10.2018
​12:00
​בניין רות והיינץ-הורסט דייכמן לכיתות לימוד ולמעבדות מחשבים (35), אולם 2-

הנדסת חשמל ומחשבים

3.10.2018

11:00 עד 14:00

בניין קרייטמן (26), חדר 005

הנדסת בניין​