דלג לתוכן העמוד
אתר
המועמדים
הירשמו ללימודים להרשמה

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב: נעים להכיר!

 

​ 5 סיבות ל​מה כדאי ללמוד באוניברסיטת בן-גוריון בנגב

 

 

​​#1 ההיש​גים המרשימים

 
research.jpg  

 

ההישגים יוצאי הדופן ופורצי הדרך של חוקרי האוניברסיטה ושל הסטודנטים והבוגרים שלנו בלימודים וגם בשוק העבודה, הם תוצאה גם של תשתיות המחקר וההוראה המתקדמות ותנאי הלימוד המעולים, אך בעיקר של הדרך המיוחדת בה לומדים, חיים ופועלים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. האווירה הפתוחה והידידותית המאפיינת את האוניברסיטה, יחד עם המחויבות למצוינות אקדמית ולמעורבות חברתית, מעודדת את החוקרים והסטודנטים כאן לפעול ביצירתיות ובחופשיות לקידום המדע, התרבות והחברה ולפריצת גבולות במחקר

 
 

​​#2 הבוגרים שלנו מבוקשים בשוק העבודה

 

יריד תעסוקה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב 

בוגרי האוניברסיטה משתלבים ומובילים בכל תחומי העשייה בישראל ובחו"ל, וחלקם ממשיכים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות הטובות בעולם. ישנם מעסיקים הדורשים בוגרים של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בלבד! הדרישה נובעת מהיכרות המעסיקים עם היכולות האיכותיות והמקצועיות שמביאים עמם בוגרי האוניברסיטה לכל תחומי המשק.


 

#3 יזמות וחדשנות: האוניברסיטה המובילה ביזמות וחדשנות
ונמצאת במרכז תחומי המחקר והפיתוח של ישראל

 

עובדת היותה של האוניברסיטה מובילה עולמית בתחום החדשנות​, מצטרפת להכרזתה של הממשלה על כוונתה להפוך את באר שבע לבירת הסייבר של ישראל, מהלך הכולל העברת יחידות מודיעין ותקשוב נבחרות של צה"ל לאזור. במסגרת התהליך הוקם מרכז Cyber-Spark, מרחב החדשנות הלאומי בתחום הסייבר המבקש למנף את יכולות המחקר המוכחות של אוניברסיטת בן-גוריון בתחום. בנוסף, מקדמת האוניברסיטה שיתוף פעולה הדוק ופרוייקטים יחודיים וחדשניים עם חברות היי-טק מובילות מכל רחבי הארץ ומפארק ההיי-טק של באר שבע בפרט: AllScripts, DELL-EMC, Elbit, Lockheed-Martin, Deutche-Telekom, Ness, Wix, PayPal, Oracle, Google ועוד!

 
1233.jpg
מבט מאוניברסיטת בן-גוריון לפארק ההיי-טק של באר שבע. קרדיט: דני מכליס

 

#4 מעורבות קהילתית וחברתית ענפה

סטודנטים עם כלבי נחייה.jpg
סטודנטים בבן-גוריון מאמנים כלבי נחייה לעיוורים. קרדיט: דני מכליס

 

​עוד מראשיתה' אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מעורבת בעשייה קהילתית ומחויבת לשינוי חברתי מתוך תפיסה כי מחקר וחינוך הולכים יד ביד. חברי הסגל והסטודנטים שלנו לוקחים חלק בתוכניות חדשניות ליזמות חברתית המבקשות להעצים אוכלוסיות מוחלשות תוך העשרת חייהם של כלל המעורבים. הפעילות החברתית בקמפוסים השונים מתפרשת על מגוון תחומים: הנגשת חינוך ידע, סיוע לאוכלוסיות נזקקות, פעילות למען איכות הסביבה, עידוד מעורבות פוליטית ועוד.


 

​#5 חיי החברה ותרבות הפנאי בקמפוס

 

life.jpg
 אירועי יום הסטודנט של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. קרדיט: דני מכליס

​אוניברסיטת בן-גוריון בנגב היא הקמפוס התוסס, החברתי, הפלורליסטי והפעיל ביותר בארץ, ברמה שרק קמפוסים בחו"ל מגיעים אליה. כל אלו מסייעים לסטודנטים שלנו להצטיין, להתמקד בלימודים וגם ליהנות מהתקופה המשמעותית הזו בחייהם.​​​ ​​מרחי​בים את גבולות היכולת שלך 


אנו חיים בזמן שבו דברים משתנים בקצב מסחרר. מה שהיה נכון לאתמול, הופך למיושן ברגע. מה שהיה מוגבל, הופך לאפשרי והגבולות שהכרנו מטשטשים, משתנים, מתעצבים בכל שנייה מחדש.

ומה איתך?

ההצלחה שלך טמונה ביכולת לחבר בין תחומים, לשבור קירות, לנפץ מוסכמות, ביכולת לפרוץ קדימה,  להעצים את המציאות שלך ולבחון את הסקרנות הטבעית שלך. 

הצעד הראשון שלך להצלחה הוא להצטרף לאוניברסיטה חדשנית, יוזמת, חלוצה ותוססת. אוניברסיטה שדוגלת במצוינות מדעית, לצד חיי קהילה ומעורבות חברתית, שייתנו לך את החופש האמיתי להרחיב את גבולות היכולת שלך.