כניסה
|
Ben-Gurion University of the Negev
 

 

שם הסטודנט

חדר / בניין

מנחה

דואר אלקטרוני

1            
אוטיס גיל
בניין 62
חדר 117
פרופ' רז ילינק
2            
אבוטבול קארין
בניין 62 חדר 204
פרופ' איירה ויינשטוק
3            
אבנאים ספיר
בניין 62 חדר 204
פרופ' איירה ויינשטוק
4            
אטלס חן (II)
חיצונית
פרופ' רז ילינק
 
5            
איבגי אור (II)
בניין 62
חדר 305
פרופ' גבריאל למקוף
6            
איבנצקי דניס (III)
בניין 29
חדר 309
פרופ'  גונן אשכנזי
7            
אלאסד זאיד
בנין 62
חדר 2016
ד"ר ענת מילוא
8            
אלוש נועה (II)
בניין 41
חדר 305
ד"ר אייל ארבלי
9            
אליאס ענבר (II)
חיצונית
פרופ' דן מאירשטיין
10        
אלפסי בן שושן שירה
בניין 29
חדר 116
ד"ר יפעת מילר
11        
אמינוב דניאל
בניין 29
חדר 207
פרופ' אהוד פינס
12        
אפל שגיא
בניין 62
חדר 307
ד"ר מאיה בר סדן
13        
ארד אלעד
בניין 29
חדר 207
פרופ' ילניק רז
14        
ארונוביץ' ערן
בניין 62
חדר 307
ד"ר מאיה בר סדן
15        
אשטמקר מורן
בנין 62
חדר 305
פרופ' גבריאל למקוף
חיצונית
16        
בוטליקוב דניאל (III)
בנין 62
חדר 305
פרופ' גבריאל למקוף
17        
בוטבול רווית
בניין 51
חדר 128
פרופ' רז ילינק
18        
בלוך דניאל
בניין 29
חדר 116
ד"ר יפעת מילר
19        
בלו יעל
בניין 41 (NIBN)
חדר 305
ד"ר איל ארבלי
20        
בנימיני גדי (II)
חיצוני
פרופ' דן מאירשטיין
21        
ברגר ירון (III)
בנייו 29
חדר 105
ד"ר אייל ניר
22        
ברעם מיכל (II)
בניין 29
חדר 116
ד"ר יפעת מילר
23        
ברסלר קירה
בניין 62
חדר 207
ד"ר אריאלה בורג
פרופ' דן מאירשטיין
24        
ברקוביץ' ענבל (III)
בנין 62
חדר 305
פרופ' גבריאל למקוף
25        
בן דוד אשרת
בניין 29
חדר 107
פרופ' גונן אשכנזי
26        
בן זכרי שני
בניין 29
חדר 207
פרופ' ילניק רז
27        
בן ישי יסמין
בניין 29
חדר 115
ד"ר ברק עקביוב
 
28        
בן לולו מור
בניין 62
חדר 214
ד"ר ענת מילוא
29        
גדות איל (III)
בניין 62 חדר 204
פרופ' איירה ויינשטוק
30        
גולדשטיין אלינה (III)
בנין 62
חדר 108/121
ד"ר לאה גבר
31        
גולדמן דריה (II)
בנין 62
חדר 108/121
ד"ר לאה גבר
32        
גולוב טטיאנה (III)
בנייו 62
חדר 302
פרופ' ג'מס בקר
33        
גורביץ' ליליה (III)
בניין 29
חדר 107
פרופ' גונן אשכנזי
34        
גייזר ריטנברג מרגריטה (III)
בנין 51
חדר 128
פרופ' רז ילינק
35        
גלבקו ויקטור
בניין 62
חדר 207
פרופ' דן מאיירשטיין
36        
גליונה קיארה (III)
בניין 29
חדר 309
פרופ' גונן אשכנזי
37        
גן אור גל (III)
בניין 62 חדר 204 או 205
פרופ' איירה ויינשטוק
38        
גסטר עדן (II)
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
39        
גרגור רחל (III)
בניין 63
חדר 204
פרופ' מיכאל מיילר
40        
דוד שמרית (II)
בניין 62
חדר 201 או 211
פרופ' מיכאל מיילר
41        
דיאב מחמוד (III)
בניין 51
חדר 310
פרופ' מוקארי טאלב
42        
דיין עדי (II)
בניין 29
חדר 115
ד"ר ברק עקביוב
43        

דמתי מורן (II)

בניין 41
חדר 305
ד"ר אייל ארבלי
Moran052@walla.co.il
44        

הדר בן שושן

בניין 29
חדר 115
ד"ר ברק עקביוב
45        

הדר שלי

בניין 29
חדר 309
פרופ' גונן אשכנזי
46        

הרוש אלינור (II)

בניין 30
חדר 205
ד"ר יוני דובי
47        

וולוקיטה דוד(II)

בניין 29
חדר 309
פרופ' גונן אשכנזי
48        
וולקוב הדס (II)
בניין 29
חדר 105
ד"ר אייל ניר
49        
וולך מיכאל (III)
בניין 51
חדר 310
פרופ' טאלב מוקארי
50        
ויינר יוליה (II)
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
51        
וינמן פישר ורד (III)
בניין 29
חדר 116
ד"ר יפעת מילר
52        
ורשינין ולדה
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
53        
זארכין (ציפנסקי) יוליה
בניין 29
חדר 306
פרופ' גונן אשכנזי
54        
זבגלסקי טטיאנה (II)
בניין 51
חדר 320
פרופ' אברהם פרולה
אלה
55        
זקון יבגני
חיצוני
פרופ'  גבריאל למקוף
zeky84@gmail.com
56        
זרבי ניקולס (II)
בניין 62
חדר 117
פרופ' רק ילניק
57        
חאג' יחיא נור
בניין 51
חדר 310
פרופ' טאלב מוקארי
58        
חולואידובסקי לריסה (II)
בניין 62
חדר 202
פרופ' מיכאל מיילר

59        

חריפקוב קריסטין (III)
בניין 30
חדר 207
פרופ' עמיחי ורדי

60        

חרסונסקי אלינה (II)
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו

61        

טבול טל
בניין 62
חדר 204
פרופ' איירה וינשטוק

62        

צוטרה אגתה (III)
בניין 29
חדר 306
פרופ' גונן אשכנזי

63        

יאנוש לוי רינת (III)
חיצוני
פרופ' דן מאירשטיין

64        

יאשקין אלכס (II)
בניין 62
חדר 202
פרופ' מיכאל מיילר

65        

יוסף אור
בניין 62
חדר 214
ד"ר ענת מילוא

66        

יין שיושיו (III)
בניין 62
חדר 117
פרופ' רז ילינק

67        

ישראלי רעות
 
פרופ' רז ילניק

68        

כהן אביב (III)
בניין 62
חדר 305
פרופ' אברהם פרולה
ופרופ' אילנה נתן

69        

כהן הילה (II)
בניין 29
חדר 304
ד"ר דוד לוקצקי

70        

כהן שירה
בניין 29
 חדר 116
ד"ר יפעת מילר

71        

כהן שרית (II)
בניין 41
חדר 305
ד"ר אייל ארבלי
 
72        
לוי ניבה (III)
בניין 62
חדר 201
פרופ' מיכאל מיילר
73        
ליבמן אנה (II)
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
74        
ליבר מירן (III)
בניין 29
חדר 105
ד"ר איל ניר
75        
ליכטמן אירנה
חיצונית
פרופ'  גונן אשכנזי
76        
לרנר ירדני ג'ני (III)
בניין 62
חדר 305
פרופ' גונן אשכנזי
77        
מאירסון אנה (II)
בניין 51
חדר 310
פרופ' טאלב מוקארי
 
78        
מוזיקה מיכאל (II)
בניין 41
חדר 305
ד"ר אייל ארבלי
79        
מוזס חן (II)
בניין 63
חדר 204
פרופ' מיכאל מיילר
80        
מוקראג'י ראקש (III)
בניין 29
חדר 306
פרופ' גונן אשכנזי
81        
אחיהוד מורג
בניין 62
חדר 117
פרופ' רז ילינק
82        
מירון אורן (III)
בניין 62
חדר 307
ד"ר מאיה בר סדן
83        
מלכה אורית
בניין 51
חדר 128
פרופ' רז ילינק
84        
מנדבי אביעד (III)
בניין 63
חדר 204
פרופ'  מיכאל מיילר
85        
מנטין דניאל
בניין 62 חדר 211
פרופ' מיכאל מיילר
86        
מרציאנו הילה
 
ד"ר עידן הוד
87        
ניסים עינב (II)
 
ד"ר רוני כשר
88        
מסיכה אנה
בניין 62
חדר 207
פרופ' דן מאיירשטיין
89        
סגנוביץ מרינה (II)
בניין 62
חדר 215
פרופ' איירה ויינשטוק
msaganovi@gmail.com
90        
סגלוביץ גל
בניין 62
חדר 305
פרופ' גבריאל למקוף
91        
סיגלר נורית (III)
בנין 62
חדר 108/121
ד"ר לאה גבר
92        
עברי עליזה (III)
בניין 62
חדר 304
פרופ' גבריאל  למקוף
93        
פולק גאגולאשוילי מאיה
בניין 29
 חדר 116
ד"ר יפעת מילר
94        
פורמנסקי יוליה
בניין 29 חדר 115 או 117
ד"ר איריס ויסולי
פישר
95        
פורקוש חגית (III)
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
96        
פחימה תומר
חיצוני
ד"ר דורון פפו
97        
פלומין קובי (III)
בניין 51
חדר 310
פרופ' טאלב מוקארי
98        
פסטובסקי אלה
חיצונית
פרופ' דן מאירשטיין
99        
פרידמן הלנה
בניין 51
חדר 310
פרופ'  טאלב מוקארי
100     
פרנס רגב (III)
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
101     
פרנקלך אלכסנדר
חיצוני
פרופ'  גבריאל  למקוף
102     
פרץ יוסף (II)
בניין 62
חדר 117
פרופ' רז ילניק
103     
צדיקוב יהונתן
 
ד"ר מני שלום
104     
קוברניק ויקטוריה
בניין 62
חדר 305
פרופ' גבריאל למקוף
105     
קוזרי איב
בניין 29
חדר 207
פרופ' אהוד פינס
106     
רוזלר חיים (III)
 
בנין 30
חדר 205
 
ד"ר יוני דובי
 
 
107     
רוזנברג איליה (III)
בניין 62
חדר 304
פרופ'  גבריאל  למקוף
108     
רוזנטל סיגלית (III)
בניין 29
חדר 306
פרופ' גונן אשכנזי
109     
רוכנשטיין- מנדבי פזית (III)
בניין 51
חדר 310
פרופ'  טאלב מוקארי
110     
רייס חגי (III)
בניין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
111     
שוכר אדם
חדר 306 בניין 62
ד"ר סבסטיאן קוסוץ'
112     
שליט הדס (II)
בנין 29
חדר 118
ד"ר דורון פפו
113     
שמש קרינה
חדר 214
בניין 62
ד"ר ענת מילוא
114     
שפירא עופר (III)
בנין 62
חדר 108/121
ד"ר לאה גבר
115     
שרת שלי (III)
בניין 62
חדר 205
פרופ' איירה ויינשטוק
116     
תם בנימין (II)
בניין 29
חדר 115
ד"ר ברק עקביוב
 
117     
Devanshu Srivastava(III)
בנין 62
חדר 108/121
פרופ' לאה גבר