דלג לתוכן העמוד
אגף
תפעול
הירשמו ללימודים להרשמה

רשימת ממונים ואחראי מבנים

ממונה אזור

מבנה

טלפון

סלולרי

ממונה מחסן טכני לציוד כללי אורקולי

יצחק יום טוב

כל הקמפוסים

79485

052-8795905

ממונה משמרת שנייה

אייל אוצייטל

כל הקמפוסים

77645

054-6775580

מנהל אזור מבני מזרח
מאיר בוטבול

26-40, 54-67, 90-98

61586

052-8795903

אחראי מבני הנדסות 
​אלעד פריינטה



37-26

26 בניין קרייטמן

28 בניין ע"ש דוד ורוזה גולדברגר

29 בניין פיליפ וברניס קרופ

30 בניין סם גורובוי מדעי הטבע

32 בניין ע"ש פסלה טומאן גוטמן

33 בניין זלוטובסקי הנדסת חשמל

34 בניין קרייטמן – זלוטובסקי

35 בניין רות והיינץ – הורסט דייכמן

37 בניין אלון לטכנולוגיה עילית

 

 

אחראי מבנים
 
נדב  שופן

5567-

55 בניין ע"ש שמואל סורף – מכונות

56 בניין לארי גודמן לדיקנאט

57 בניין מעבדות ע"ש שמואל סורף

58 בניין דייכמן למתמטיקה

59 בניין הרולד ה פוסטר – הנדסה כימית

60 בניין שירותים טכניים

61 מיכל אגירת אנרגיה

62 בניין סר ג'והן וליידי כהן – כימיה ופיסיקה

63 בניין הארי ואיב שרמן – הנדסה גרעינית

64 בניין מעבדות

65-67 מרכז מערכות הפעלה ובנייני שירות

77702

052-8795887

אחראי מבנים

צמח אלאל

90-94

90 מתחם כיתות לימוד ע"ש גרשון צ'רני

91 בניין שירות ציבורי

92 בניין אולמות ע"ש משפחת גוזיק

93 בניין מחלקה להנדסת מערכות מידע

93A בניין האגף לפיתוח ולוגיסטיקה

94 בניין מעבדות

21337

054-6775513

אחראי מבנים
יורם דניאלי

95-98

95 בניין משפחת הנרי ואניטה וייס

96 בניין קרול ומרקוס ויינשטיין

97 בניין נחום ואנה גוזיק

98 בניין אברהם בן דוד אוחיון

28432

054-6775507

אחראי מבנים

מוריס איטח

51-54

51 מכון אילזה כץ למדע וטכנולוגיה

54 בניין סאקט"א – רש"י לפיסיקה

28671

050-2029651

אחראי מבנים

יוסי אזורואל

38-41

38 בניין מעבדות ע"ש הנווד אוושרי

39 המכון הלאומי לביוטכנולוגיה בנגב

40 בניין מדעי החיים ע"ש משפחת טומן

41 בניין ביוטכנולוגיה ע"ש אדגר דה-פיצ'וטו

 

79091

050-2029652

מנהל אזור מבני מערב

 

22,15-18,70-74

79249

052-8795886

אחראי מבנים

עבד אלטאללקה

72 - 74

72 בניין צוקר, גולדשטיין-גורן מדה"ר

73 אולם ג'ויה קלייר זוננפלד

74 מרכז משפחת הלן דילר

11466

054-6775518

אחראי מבנים

גל זוהר

 70, 22, 16-15

70 בית הסטודנט ע"ש זלוטובסקי

22 הספרייה המרכזית ע"ש זלמן ארן

15 בניין דיאן וגילפורד גלייזר – ניהול

16 בניין המחלקה להנדסת תעשייה וניהול

77701

 

054-6775506

אחראי מבנים

אלי גנון

17,18,71

71 בניין  ע"ש סמואל ומילדה איירטון

17 בניין שפיצר – סלנט עבודה סוציאלית

18 בניין דייכמן למעורבות חברתית

72355

052-2029674

 

 

ממונה מבני הפקולטה למדעי הבריאות
 
דדון אלי

בנייני הפקולטה למדעי הבריאות

72877

052-8795981

אחראי מבנה דייכמן
יעקב זוהר

M5-M10

5M אולם ג'ויס גולדמן

6M בניין רות והיינץ – הורסט דייכמן למדעים

7M  בניין אריאל אליה למדעי הבריאות

8M בניין רות והיינץ- הורסט דייכמן

9M מרכז לשירותי מחקר פרה – קליני

10M בית קרולין, מרכז לסטודנטים - רפואה

95337

052-8793079

פנסיונר מחלקת משק

 

M3

77287

-

אחראי מבנים פתולוגיה
שלום חמדי

פנסיונר

בוקר

רומן קירזנרמן

 ערב

 

פתולוגיה

79948

054-4781897

אחראי קומה 6 סורוקה
יוסי לוי

 

קומה 6,

ספרייה רפואית

79854

052-8793080

ממונה קריית טוביהו

פרג' אבי

 

 

קריית טוביהו

12576

052-8795899

אחראי קריית ברגמן
נחום פברמן

 

 

קריית ברגמן

61991

054-- 6775505