כניסה
|
Ben-Gurion University of the Negev
Innovation 2014
save-the-date3_innovation-2014.PNG

בךםגלחישדדדכעשסעכ.PNGמה יכולה ענקית טכנולוגיה גלובלית לקבל מסטארט-אפ ישראלי? מה יכול סטארט-אפ לקבל מחברות בין-לאומיות? אירוע החדשנות השנתי של מרכז בנג'יס ליזמות וניהול היי-טק בפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר מתקיים השנה בסימן חדשנות ישראלית פוגשת עוצמה גלובלית.
באירוע ​נפגיש בין שני כוחות מניעים בזירת החדשנות – מצד אחד חברות גלובליות מובילות שיציגו את אסטרטגיית החדשנות שלהן ואת התחומים בהם הן מחפשות פתרונות חדשניים, ומצד שני חברות, יזמים, משקיעים וחוקרים מקומיים. בואו לגלות איך תוכלו אתם להשתלב בתמונה הגלובלית ובתהליכי חדשנות בין-לאומיים.

היכן מתקיים האירוע?
באוניברסיטת בן גוריון בנגב, במרכז החדשנות והידע, בנגב ההופך ללב סצנת ההיי-טק והיזמות הישראלית. כאן, באוניברסיטה שחרטה על דיגלה להוביל את הפיתוח הכלכלי והחברתי של הדרום, בצומת​ בין אקדמיה, טכנולוגיה ותעשייה, בשיתוף כוחות של מרכז בנג'יס ליזמות וניהול היי-טק, הפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר והפקולטה למדעי ההנדסה של אוניברסיטת בן גוריון. 

מה באירוע?
אירוע הפתיחה – בה יציגו החברות הגלובליות את תפיסות החדשנות שלהן – לאן הן הולכות וכיצד הן מתכוונות להגיע לשם.
תערוכת החדשנות – עשרות פאנלים והרצאות של 25 דקות, סביב לרחבה המרכזית בה יוצבו דוכני החברות המשתתפות, מיצגים טכנולוגיים ומגוון עמדות של ארגוני תמיכה ביזמות. זו ההזדמנות שלכם לגלות על טכנולוגיות חדשות, להשתתף בדיונים, בפאנלים ובתחרויות, ליצור קשרים ולהציג בעצמכם בחדרי ההרצאות הפתוחות.
יריד פרוייקטי הגמר בהנדסה ובניהול - 550 פרויקטים טכנולוגיים והנדסיים ופרויקטים לפיתוח כלכלי-חברתי של הנגב יוצגו באירוע על ידי הסטודנטים מסיימי שנה ד' בהנדסה ושנה ג' בניהול - היזמים שיעצבו את עתיד הנגב והמדינה.

מי באירוע?
יזמים, משקיעים, נציגי הסקטור האקדמי, העסקי והציבורי, נציגי חברות גלובליות וצוותי המדען הראשי – אנשים שחיים, משקיעים ויוזמים חדשנות.

רוצים להשתתף?
ההשתתפות וההצגה במהלך האירוע אינה כרוכה בתשלום, אך דורשת רישום ותיאום עם מארגני האירוע מראש.