דלג לתוכן העמוד
המחלקה
לפסיכולוגיה
הירשמו ללימודים להרשמה
נהלי ועדת אתיקה וניסויים 
 
עונת הניסויים תמורת קרדיט תתחיל ב-25 לאוקטובר 2015.

לפני שתירשמו לאתר הניסויים, חשוב מאוד לקרוא את
המדריכים בנושא.

תלמידי "מבוא לפסיכולוגיה" שטרם עשו זאת, מתבקשים להירשם לאתר הניסויים. בִחרו באפשרות Request an account here שנמצאת בצד השמאלי בעמוד זה.הכניסו את מספר ת.ז שלכם כ-User ID. חשוב מאוד להכניס כתובת אימייל אמיתית שאתם בודקים באופן יומיומי. לשם תישלח הסיסמה שלכם. חשוב מאוד לבחור בקורס הנכון, אז קִראו היטב את כל האפשרויות לפני שאתם בוחרים את הקורס "מבוא לפסיכולוגיה" שמתאים לכם. אם לא תבחרו בקורס הנכון, יתכן שלא תוכלו לקבל קרדיט על הניסויים שתבצעו.

אם אינכם סטודנטים ב"מבוא לפסיכולוגיה", אתם רשאים להשתתף בניסויים תמורת תשלום. קיראו את המידע במדריכים לנבדקים בתשלום.

לאחר שתירשמו ותיכנסו לחשבון שלכם לראשונה, האתר יבקש מכם למלא שאלון קצרצר באנגלית (Prescreen). חשוב מאוד שתמלאו אותו ברצינות.
אחת השאלות ב-
Prescreen היא "Do you have any learning disabilities". אם אובחנתם בעבר על-ידי מומחים כבעלי לקות למידה מכל סוג שהוא ענו Yes (אפילו אם האוניברסיטה לא מכירה בלקות הלמידה).

המדריכים לנבדקים חדשים מופיעים בעמוד זה. חשוב מאוד לקרוא אותם לפני שמתחילים להשתתף בניסויים.

שימו לב: תלמידים ב"מבוא לפסיכולוגיה" באוניברסיטת בן-גוריון מתבקשים לצבור 72 נקודות קרדיט. תלמידי "מבוא לפסיכולוגיה" במכללת אחווה מתבקשים לצבור 36 נקודות קרדיט. זאת משום שניסויים המתקיימים באחווה מזכים בנקודת קרדיט אחת על כל עשרים דקות, בעוד שניסויים המתקיימים בבן-גוריון מזכים ב-2 נקודות על כל עשרים דקות. הדבר נעשה כדי לפצות סטודנטים מאחווה על נסיעה לקמפוס באר-שבע.

כתובת אימייל לשאלות:
bgu.experiments@gmail.com.
 
מידע לנבדקים תמורת קרדיט
 

מידע לנבדקים תמורת תשלום
 
- מדריך לשימוש במערכת המקוונת (לנבדקים בניסויים בתשלום. חובה לקרוא, כדי לדעת כיצד להירשם לאתר).
- המערכת המקוונת להרשמה לניסויים (שם תוכלו למצוא ניסויים המציעים תגמול כספי תמורת השתתפות).
 
 
- מעבדות במחלקה לפסיכולוגיה אינן רשאיות להריץ ניסויים בלי אישור אתי מועדת הלסינקי של האוניברסיטה, או מועדת אתיקה של המחלקה. האישור חייב בעדכון כל שנה. לבקשת אישור אתי מועדת האתיקה של המחלקה לפסיכולוגיה, או לעדכונו, או לחידושו, יש לשלוח קובץ אחד בלבד, ובו כל החומרים הדרושים, בהתאם להוראות באותו הקובץ. זה הקובץ: בקשת אישור אתי.
- מדריך לשימוש במערכת המקוונת (לחוקרים ונסיינים).
- כיצד מקבלים שם משתמש לנסיין? בקשו ממנהל המעבדה שלכם.
- כיצד מקבלים שם משתמש למנהל מעבדה (=הוספת מעבדה חדשה)? צרו קשר עם מנהל המערכת: bgu.experiments@gmail.com.