אמל בטיחאת 2.jpgאמל בטיחאת - בוגרת תכנית אקדמיה כיתה תשע"ז  

אמל בטיחאת - בוגרת תכנית אקדמיה כיתה תשע"ז

"אני שמחה מאוד על הצטרפותי לתוכנית אקדימה כיתה , תוכנית שמכינה טוב את מורים החדשים ובונה את האישיות שלהם. תוכנית שהיא מבוססת על ליווי אישי, יחס אישי ואימון  לכל סטודנט וזמינות ומענה מהיר ממנחי הקורסים. הלמידה מאוד מהנה, מאתגרת, מעמיקה  וצעירה הבנויה על שיח קבוצתי ואישי ונוגעת בכל הבעיות שנתקל בהן מורה חדש. תוכנית שעושה לנו חשיפה לכל מה שקורה בבית הספר ולומדים. התוכנית בנוייה על ניסוי וטעיה ועל רפלקציות המדריכות את הלומד לדרך הנכונה. אני למדתי המון דברים שהעשירו אותי, נתנו לי ביטחון עצמי ואינפורמציה בתחום הדעת."

טל ענבר.jpg 

טל ענבל - סטודנטית לתעודת הוראה במסלול הדו שנתי תשע"ח

"שמי טל, אני מורה, מחנכת בבית ספר דמוקרטי בדרום הארץ משנת 2014.  כחלק מהמסלול המקצועי הגעתי ללימודי תעודת הוראה באוניברסיטה ביחידה לקידום מקצועיות בחינוך. גיליתי מקום בו מקשיבים לסטודנט, מקום בו משכללים ומשפרים כל הזמן את מסלול הלימודים, מקום בו בוחרים את המרצים ואת נושאי הלימוד בקפידה והופכים את הלמידה לרלוונטית להוראה ולחיי היומיום, דברים חשובים אלה יצרו חוויה של שייכות למקום ולמסלול הלמידה והביאו לכך שהגעתי בשמחה ובציפייה ליום הלימודים."

 שירי מזור 2.jpg

שירי מזור - בוגרת תעודת הוראה במסלול הדו שנתי תשע"ז

"המרצים והפועלים ביחידה לקידום המקצועיות בחינוך מייצרים אוירה חמה, נעימה וביתית - דבר שאינו מובן מאליו באוניברסיטה גדולה. כמו כן, מרגישים שיש מי שחושב על כל פרט ופרט בלימודים לתעודת ההוראה - מגמת שיפור וניסיון להיטיב עם פרחי ההוראה ניכרים בכל פרט. סך הכל, מכל שיעור אני "לוקחת" משהו להמשך למידה ועבודה בחיי האישיים והמקצועיים. יש קורסים שלא אשכח אותם מפאת נגיעתם בנקודות שמשמעותיות לאדם לומד ומתפתח."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​​​