שימו לב: המערכת אינה סופית ויתכנו שינויים
מערכת שעות לתואר ראשון במחלקה לחינוך
לשנה"ל תשע"ט
קורסי חובה
קורסי חובה שנה א'
מבוא לשיטות מחקר כמותיות בחינוך 129-1-1021
129-1-1721 |
גב' ענבל הראל קסלר |
6 |
ד' |
10:00-12:00 |
בניין 72 חדר 221 |
שנתי |
קבוצת תרגול 11 |
גב' בר לוי |
ב' |
18:00-19:00 |
בניין 72 חדר 214 |
שנתי |
קבוצת תרגול 12 |
גב' בר לוי |
ב' |
19:00-20:00 |
בניין 72 חדר 214 |
שנתי |
קבוצת תרגול 13 |
עידן מרסיאנו |
א' |
16:00-17:00 |
בניין 28 חדר 205 |
שנתי |
קבוצת תרגול 14 |
עידן מרסיאנו |
א' |
17:00-18:00 |
בניין 28 חדר 205 |
שנתי |
129-1-2251
129-1-2261 |
דר' אריק שגב |
6 |
ד' |
14:00-16:00 |
בניין 35 חדר 1 |
שנתי |
קבוצת תרגול 13 |
מר דור פרימו |
ג' |
08:00-09:00 |
בניין 90 חדר 145 |
שנתי |
קבוצת תרגול 14 |
מר דור פרימו |
ג' |
09:00-10:00 |
בניין 90 חדר 145 |
שנתי |
קבוצת תרגול 15 |
מר דור פרימו |
ג' |
10:00-11:00 |
בניין 90 חדר 145 |
שנתי |
קבוצת תרגול 16 |
גב' שירה רובין |
ב' |
14:00-15:00 |
בניין 90 חדר 134 |
שנתי |
קבוצת תרגול 17 |
גב' שירה רובין |
ב' |
15:00-16:00 |
בניין 90 חדר 324 |
שנתי |
קבוצת תרגול 18 |
גב' שירה רובין |
ב' |
18:00-19:00 |
בניין 72 חדר 213 |
שנתי |
129-1-1031
129-1-1021 |
דר' נגה סברדליק |
6 |
ב' |
16:00-18:00 |
בניין 35 חדר 1 |
שנתי |
קבוצת תרגול 11 |
גב' נופר סמץ תמיר |
ה' |
09:00-10:00 |
בניין 34 חדר 107 |
שנתי |
קבוצת תרגול 13 |
גב' נופר סמץ תמיר |
ה' |
10:00-11:00 |
בניין 34 חדר 3 |
שנתי |
קבוצת תרגול 14 |
גב' הדר אזולאי |
ה' |
12:00-13:00 |
בניין 72 חדר 214 |
שנתי |
קבוצת תרגול 15 |
מר יואב ורדי |
ג' |
18:00-19:00 |
בניין 34 חדר 205 |
שנתי |
קבוצת תרגול 16 |
מר יואב ורדי |
ג' |
19:00-20:00 |
בניין 34 חדר 205 |
שנתי |
מבוא לסוציולוגיה של החינוך 129-1-2371
129-1-2381 |
מר גיא שני |
6 |
ד' |
12:00-14:00 |
בניין 98 חדר 001 |
שנתי |
קבוצת תרגול 11 |
גב' יעל משאלי |
ד' |
16:00-17:00 |
בניין 90 חדר 222 |
שנתי |
קבוצת תרגול 12 |
גב' יעל משאלי |
ד' |
17:00-18:00 |
בניין 90 חדר 226 |
שנתי |
קבוצת תרגול 13 |
גב' יעל משאלי |
ד' |
18:00-19:00 |
בניין 90 חדר 226 |
שנתי |
קבוצת תרגול 14 |
גב' הלי עמוסי |
ג' |
11:00-12:00 |
בניין 32 חדר 113 |
שנתי |
קבוצת תרגול 15 |
גב' הלי עמוסי |
ג' |
16:00-17:00 |
בניין 28 חדר 107 |
שנתי |
קבוצת תרגול 16 |
גב' הלי עמוסי |
ג' |
17:00-18:00 |
בניין 28 חדר 107 |
שנתי |
הערות:
1. הסטודנטים במחלקה מחויבים ללמוד את כל הקורסים הנ"ל. בשנה א' חובה ללמוד את הקורס 'מבוא לשיטות מחקר' ועוד שני קורסים,
את הקורס השלישי ניתן ללמוד בשנה ב'. בכל מקרה, מעבר משנה א' ל-ב' ומשנה ב' ל-ג' יהיה עם ציון סופי 70 בכל אחד מארבעת
הקורסים לעיל.
2. סטודנטים המשלבים חינוך ופסיכולוגיה - ילמדו את הקורסים המתודולוגיים הכמותיים במחלקה לפסיכולוגיה, ולכן לא ילמדו את הקורס
'מבוא לשיטות מחקר כמותיות' לעיל. השלמת הנקודות תהיה על ידי קורס בחירה.
3. סטודנטים המשלבים חינוך וסוציולוגיה - ילמדו את הקורס 'מבוא לשיטות מחקר כמותיות' במחלקה לסוציולוגיה. השלמת הנקודות תהיה על ידי קורסי בחירה. במקום 'מבוא לשיטות מחקר כמותיות' במחלקה לחינוך, ילמדו במחלקה לסוציולוגיה- אנתרופולוגיה את הקורסים: 'יסודות הסטטיסטיקה' ו'מבוא לשיטות מחקר'. 4. חלק מקורסי המבוא מהווים תנאי קדם ללימודי תואר שני בחינוך במסלולים השונים.
|
שם הקורס |
מרצה |
נק"ז |
יום |
שעה |
כיתה |
סמסטר |
129-1-2881 |
דר' מאור זאב וולף |
3 |
ג' |
16:00-18:00 |
בניין 35 חדר 115 |
א' |
קבוצת תרגול 12 |
גב' ספיר נגב יהודאין |
|
ב' |
15:00-16:00 |
בניין 28 חדר 101 |
|
קבוצת תרגול 14 |
גב' ספיר נגב יהודאין |
|
ג' |
12:00-13:00 |
בניין 28 חדר 101 |
|
קבוצת תרגול 15 |
גב' ספיר נגב יהודאין |
|
ג' |
13:00-14:00 |
בניין 28 חדר 101 |
|
מבוא לשיטות מחקר איכותניות בחינוך
129-1-0102 |
דר' איריס אלן טבק |
3 |
ג' |
16:00-18:00 |
|
ב' |
קבוצת תרגול 12 |
גב' ענבר ורטמן |
|
|
|
|
|
קבוצת תרגול 13 |
גב' ענבר ורטמן |
|
|
|
|
|
קבוצת תרגול 14 |
גב' ענבר ורטמן |
|
|
|
|
|
קבוצת תרגול 15 |
גב' ענבר ורטמן |
|
|
|
|
|
---|
מערכת החינוך בישראל - סוגיות מרכזיות ונקודות מפנה 129-1-0140 129-1-1402 | דר' יריב פניגר | 4 | ג' | 14:00-16:00 | בניין 35 חדר 1 | שנתי |
---|
סוגיות במחקר על למידה והוראה בבית הספר 129-1-0278 129-1-0288 | פרופ' אדם לפסטיין | 4 | ג' | 08:00-10:00 | בניין 26 חדר 4 | שנתי |
הערות:
1. סטודנטים המשלבים חינוך ופסיכולוגיה - ילמדו את הקורסים המתודולוגיים הכמותיים במחלקה לפסיכולוגיה, ולכן ילמדו במחלקה לחינוך רק את הקורס מבוא ל'שיטות מחקר איכותניות'. השלמת הנקודות תהיה על ידי קורס בחירה.
2. סטודנטים המשלבים חינוך וסוציולוגיה - ילמדו את הקורסים המתודולוגיים של שנה ב' במחלקה לחינוך: 'מחקר חינוכי בשיטות כמותיות'ומבוא לשיטות מחקר איכותניות בחינוך' 3. את הקורס 'סוגיות במחקר על למידה והוראה בבית הספר' ניתן ללמוד את הקורס בשנה ב' או בשנה ג'.
סמינרים חובה שנה ג' בלבד
|
שם הקורס |
מרצה |
נק"ז |
יום |
שעה |
כיתה |
סמסטר |
אמהות 129-1-0229 129-1-0239 | דר' אורטל סולובדין | 4 | ד' | 14:00-16:00 | בניין 34 חדר 303 | שנתי |
---|
היבטים פוליטיים וחברתיים בחינוך 129-1-0761 129-1-0771 | דר' הללי פינסון | 4 | ד' | 10:00-12:00 | בניין 28 חדר 101 | שנתי |
---|
הפסיכולוגיה של הערכים בחינוך 129-1-0209 129-1-0219 * דרישות קדם: הקורס מבוא לפסיכולוגיה חינוכית/מבוא לפסיכולוגיה, שיטות מחקר כמותיות. | דר' נגה סברדליק | 4 | ד' | 12:00-14:00 | בניין 28 חדר 101 | שנתי |
ידע עצמי ותרבות - שיח טיפולי ומערכת החינוך 129-1-0166
129-1-0176 * דרישות קדם: הקורס מבוא לסוציולוגיה, שיטות מחקר איכותניות. |
דר' גליה פלוטקין עמרמי |
4 |
ב' |
16:00-18:00 |
בניין 28 חדר 101 |
שנתי |
סוציאליזציה במשפחה ובבית הספר 129-1-0235
129-1-0245 * דרישות קדם: הקורס שיטות מחקר כמותיות. |
פרופ' גיא רוט |
4 |
ג' |
16:00-18:00 |
בניין 28 חדר 101 |
שנתי |
סוציולוגיה של גזענות בתחום החינוך - ניתוח ביקורתי 129-1-0249
129-1-0259 |
דר' סראב אבו-קוידר |
4 |
ה' |
12:00-14:00 |
בניין 28 חדר 101 |
שנתי |
---|
תהליכים בהבניית ידע ויכולת הנמקה אצל ילדים ומתבגרים 129-1-0029 129-1-0039 | דר' מייקל וינשטוק | 4 | ד' | 14:00-16:00 | בניין 28 חדר 101 | שנתי |
קורסי בחירה
קורסי בחירה שנתיים שנה א'
| דר' ורד רפאלי | 4 | ג' | 14:00-16:00 | בניין 72 חדר 110 | שנתי | (מספר המקומות מוגבל) |
קורסי בחירה סמסטריאליים שנה א'
קורסי בחירה שנתיים שנים ב' ו-ג'
|
דר' דנה ודר וייס |
6 |
ג' |
12:00-14:00 |
בניין 72 חדר 110 |
שנתי |
|
פסיכולוגיה התפתחותית 129-1-3491
129-1-2221 |
דר' עידית כץ |
6 |
ג' |
10:00-12:00 |
בניין 72 חדר 110 |
שנתי |
דרישת קדם - מבוא לפסיכולוגיה חינוכית
קורס זה מהווה כתנאי קדם למסלול לתואר שני ביעוץ חינוכי |
קבוצת תרגול 11 | גב' נויה אוטמזגין | א' | 14:00-15:00 | בניין 34 חדר 114 | |
קבוצת תרגול 13 | גב' נויה אוטמזגין | ב' | 16:00-17:00 | בניין 32 חדר 206 | |
129-1-0060
129-1-0070 |
דר' קרן אילות |
4 |
ג' |
10:00-12:00 |
בניין 90 חדר 325 |
שנתי |
דרישת קדם - מבוא לפסיכו' חינוכית |
קוגניציה בחינוך 129-1-3361
129-1-3371 |
דר' אמנון גלסנר |
4 |
ה |
12:00-14:00 |
בניין 72 חדר 110 |
שנתי |
קורס זה מהווה כתנאי קדם למסלול לתואר שני בתכניות לימודים והוראה |
קשיבות (מיינדפולנס) בחינוך 129-1-0246
129-1-0247 |
דר' ורד רפאלי |
4 |
ג' |
14:00-16:00 |
בניין 72 חדר 110 |
שנתי |
|
קורסי בחירה סמסטריאליים שנים ב' ו-ג'
קורסי בחירה סמסטר א'
שם הקורס |
מרצה |
נק"ז |
יום |
שעה |
כיתה |
סמסטר |
הערות |
אי-שוויון בהישגים השכלתיים 129-1-0240 |
דר' יריב פניגר |
2 |
ד' |
10:00-12:00 |
בניין 72 חדר 110 |
א' |
פתוח לתלמידי תואר שני |
האם יש עתיד לבית הספר 129-1-0269 |
פרופ' רוני-אהרון אבירם |
2 |
ד' |
18:00-20:00 |
בניין 28 חדר 102 |
א' |
|
---|
התמודדות עם טקסט אקדמי - התנסות בניתוח מאמר מדעי והבנתו 129-1-0382 | גב' ענבל הראל קסלר | 1 | ד' | 16:00-18:00 | בניין 28 חדר 201 | א' | מיועד לתלמידי שנה ג' שחסרה להם נקודה אחת להשלמת התואר |
---|
מצפן פנימי, הכוונה עצמית והתפתחות זהות 129-1-2011 | פרופ' אבי עשור | 2 | ג' | 18:00-20:00 | בניין 72 חדר 110 | א' | |
---|
| פרופ' רוני-אהרון אבירם | 4 | ב' | 16:00-18:00 | בניין 34, חדר 303 | א' | |
---|
ד' | 16:00-18:00 | בניין 28, חדר 101 | א' |
129-1-1961
|
דר' מאור זאב וולף |
2 |
ב' |
10:00-12:00 |
בניין 72 חדר 110 |
א' |
|
129-1-0169 | דר' חגית סבטו | 2 | ב' | 14:00-16:00 | בניין 90 חדר 229 | א' | הקורס ניתן גם בסמסטר א' וגם בסמסטר ב'. הקורס הוא זהה וניתן לקחת אותו באחד מהסמסטרים בלבד. |
---|
קורסי בחירה סמסטר ב'
129-1-0179 | גב' טלמור רחל פרחי | 2 | ב' | 08:00-10:00 | | ב' | |
129-1-0215 |
דר' יריב פניגר |
2 |
ד' |
10:00-12:00 |
|
ב' |
פתוח לתלמידי תואר שני |
המחנך כפילוסוף - סוקרטס של אפלטון 129-1-0170 |
דר' אריק שגב |
2 |
א' |
14:00-16:00 |
|
ב' |
|
ילדים במצבי לחץ ומשבר 129-1-0177 |
דר' קרן אילות |
2 |
ג' |
12:00-14:00 |
|
ב' |
|
לקויות למידה - השלכות לסביבה החינוכית 129-1-0169 |
דר' חגית סבטו |
2 |
ב' |
14:00-16:00 |
|
ב' |
הקורס ניתן גם בסמסטר א' וגם בסמסטר ב'. הקורס הוא זהה וניתן לקחת אותו באחד מהסמסטרים בלבד. |
---|
מין ומיניות במפגש החינוכי - טיפולי - אקטיביסטי 129-1-0198 | גב' שרון אורשלימי | 2 | ג' | 16:00-18:00 | | ב' | |
---|
129-1-0317 | דר' אורטל סולובדין | 2 | ד' | 08:00-10:00 | | ב' | |
פסיכולוגיה אבנורמלית 129-1-0308 |
דר' מאור זאב וולף |
2 |
ב' |
10:00-12:00 |
|
ב' |
|
קורסי בחירה לשנים ב' וג' מטעם מחלקות אחרות
באוניברסיטה
סטודנטים יכולים לקחת עד 8 נק"ז מקורסי בחירה מחוץ למחלקה. מספר
המקומות מוגבל
שם הקורס | מרצה | נק"ז | יום | שעה | כיתה | סמסטר | הערות |
---|
הקונפליקט היהודי-ערבי בראי התאוריה וההתנסות 101-1-0114 | דר' טל אייל | 2 | ג' | 18:00-20:00 | | א' | *קורס בחירה מהמחלקה לפסיכולוגיה *הקורס פתוח לסטודנטים שנה ג' בלבד |
---|
רוח גבית 471-8-0050 471-8-0051 | מר דותן שפירא | 4 | א' | 16:00-18:00 | | שנתי | *קורס בחירה מהפקולטה לרפואה *מותנה בראיון קבלה |
---|
מין מגדר ומיניות 144-1-0088 | דר' מיה לביא-אג'אי | 2 | ג' | 16:00-18:00 | | א | *קורס בחירה מהמחלקה לעבודה סוציאלית *הקורס פתוח לשנה ג' בלבד |
---|
אבני דרך בתרבות היהודית ערבית - סדרת הרצאות 193-1-0018 | ד"ר הדס שבת נדיר
| 2 | ד' | 14:00-16:00 | | ב | * קורסי בחירה מהתכנית ערבית יהודית |
---|
הקול המזרחי בספרות העברית 193-1-0008 | ד"ר הדס שבת נדיר | 2 | ד' | 12:00-14:00 | | ב | * קורסי בחירה מהתכנית ערבית יהודית |
---|
חינוך במשקפיים מגדריים - פרספקטיבות גלובליות רב-תרבותיות ולוקאליות 165-1-0047 | ד"ר ירון שורץ | 4 | א' | 14:00-18:00 | | א | *קורס בחירה מהתכנית למגדר |
---|
אלימות מינית, מיניות בריאה ומה שביניהן 165-1-0036 165-1-0037 | גב' מ. פדן | 4 | ד' | 16:00-18:00 | | שנתי | *סדנא * קורס בחירה מהתכנית למגדר *מותנה בראיון קבלה |
---|
ג' | 16:00-18:00 |
החינוך בישראל בין יעד חברתי לאמצעי פוליטי
167-1-0038 | דר' טליה תדמור-שמעוני | 2 | ב' | 14:00-16:00 | | א | *קורס בחירה מהתכנית ללימודי מדינת ישראל |
---|
החברה הישראלית בראי החינוך 167-10269 | | 2 | | | | ב | *קורס בחירה מהתכנית ללימודי מדינת ישראל |
---|
שווים ושווים יותר: המזרחים בישראל 167-1-0346 | פרופ' אסתר מאיר | 4 | א' | 12:00-16:00 | | א | *קורס בחירה מהתכנית ללימודי מדינת ישראל |
---|
מבוא לתרבות ישראלית 167-1-0197 | פרופ' גדעון כץ | 2 | ב' | 14:00-16:00 | | א | *קורס בחירה מהתכנית ללימודי מדינת ישראל |
---|
רשימת קורסי בחירה מתואר שני במחלקה לחינוך.
קורסים אלו מיועדים לתלמידי שנה ג', למסלול ראשי או חינוך- פסיכולוגיה. פניות נוספות לרישום יישקלו באופן פרטני.
מחקר מודרך
מחקר מודרך פתוח להרשמה לסטודנטים משנים ב' ו-ג' בתיאום עם המרצה
מחקר מודרך 1 |
129-1-4791-1 |
פרופ' תהילה קוגוט |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-2 |
דר' עידית כץ |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-3 |
פרופ' גיא רוט |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-4 |
פרופ' אבי עשור |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-5 |
דר' נגה סברדליק |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-6 |
דר' איריס טבק |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-7 |
דר' אסף משולם |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-8 |
דר' יריב פניגר |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
129-1-4791-9 |
דר' אלי קוזמינסקי |
2 |
הדרכה אישית |
א' |
---|
129-1-4791-10 | דר' מייקל וינשטוק | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-11 | דר' אורטל סולובדין | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-12 | פרופ' אדם לפסטיין | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-13 | דר' דנה ודר וייס | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-14 | פרופ' דורית לביא טובין | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-15 | דר' הללי פינסון | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-16 | פרופ' איסמעיל אבו-סעד | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-17 | דר' גליה פלוטקין עמרמי | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-18 | דר' מאור זאב וולף | 2 | הדרכה אישית | א' |
---|
129-1-4791-19 | דר' סראב אבו קוידר | 2 | הדרכה אישית | א' |
מחקר מודרך 2 |
129-1-4801-1 |
פרופ' תהילה קוגוט |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-2 |
דר' עידית כ"ץ |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-3 |
פרופ' גיא רוט |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-4 |
פרופ' אבי עשור |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-5 |
דר' נגה סברדליק |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-6 |
דר' איריס טבק |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-7 |
דר' אסף משולם |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-8 |
דר' יריב פניגר |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-9 |
דר' אלי קוזמינסקי |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
129-1-4801-10 |
דר' מייקל וינשטוק |
2 |
הדרכה אישית |
ב' |
---|
129-1-4801-11 | דר' אורטל סלובודין | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-12 | פרופ' אדם לפסטיין | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-13 | דר' דנה ודר וייס | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-14 | פרופ' דורית לביא טובין | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-15 | דר' הללי פינסון | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-16 | פרופ' איסמעיל אבו-סעד | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-17 | דר' גליה פלוטקין עמרמי | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-18 | דר' מאור זאב וולף | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
129-1-4801-19 | דר' סראב אבו קוידר | 2 | הדרכה אישית | ב' |
---|
לאתר מערכת שעות האוניברסיטאי - לחץ כאן