​שם​

תפקיד​

​מחלקה

פרופ' ירון זיו 

יו"ר

הפקולטה למדעי הטבע

מר שגיא לנגר 

מנכ"ל 

ממ"ח שיווק

גב' אורית בורובסקי

רכזת קמפוס ירוק

שיווק

ד"ר רחל גולן

ראש הועדה למחקרים וכנסים

הפקולטה למדעי הטבע

פרופ' אורית בן צבי אסרף

ראש הועדה לחינוך וקהילה

הפקולטה למדעי הרוח והחברה

מר אלכס קירילובסקי 

ראש ועדת לוגיסטיקה ותשתיות

מחלקת אחזקה והפעלה

מר דניאל רימברג 

ראש ועדת אירועים

אגודת הסטודנטים – מדור מעורבות

מר דור פרידמן 

רכז הועדה לחינוך וקהילה

הפקולטה לניהול

ד"ר רחל גולן

 

הפקולטה למדעי הבריאות

פרופ' עלוה פלד

 

הפקולטה למדעי ההנדסה

פרופ' אשר ברנר 

 

הפקולטה למדעי ההנדסה

ד"ר מידד קיסינגר

 

הפקולטה למדעי הרוח והחברה 

ד"ר אופיר רובין

 

הפקולטה לניהול

פרופ' עמית גרוס 

 

המכונים לחקר המדבר

פרופ' יצחק מאיר (סקיס) 

 

המכונים לחקר המדבר

פרופ' משה כספי

 

דיקנאט הסטודנטים

עו"ד ורד סרוסי

 

היחידה למעורבות חברתית

מר רפי סרוסי 

 

ראש אגף תפעול

מר אייל חייק

 

מהנדס האוניברסיטה

מר יעקב (קיקו) עייאש

 

ממ"ח משק

מר חיים כרמון

 

ממ"ח בינוי

גב' אורית שמשון

 

רל"ש מנכ"ל

גב' מרב יוסף-סולומון

 

דיקנאט הסטודנטים

גב' טל רפאלי

 

הרשות למחקר ופיתוח

גב' נועם קורן

 

מגמה ירוקה

גב' רונית איבגי 

 

עיריית באר-שבע, ראש אגף איכ"ס

גב' רויטל ריקלין

 

המשרד להגנת הסביבה, רע"ן חינוך וקהילה

גב' רונית זאבי

 

החברה להגנת הטבע

​​​​

ועדות:

I.  ועדת מחקרים וכנסים:

ד"ר רחל גולן

יו"ר

הפקולטה למדעי הבריאות

פרופ' אשר ברנר

הנדסה סביבתית

פרופ' עלווה פלד

הנדסת בניין

ד"ר עמית גרוס

המחלקה להידרולוגיה ומיקרוביולוגיה של הסביבה

ד"ר נורית זיידמן

המחלקה למנהל עסקים

ד"ר עודד ברגר - טל

המחלקה לאקולוגיה מדברית ע"ש מיטרני

ד"ר שירלי בר - דויד

המחלקה לאקולוגיה מדברית ע"ש מיטרני

 ​

II.  ועדת חינוך וקהילה:


שם

תפקיד

מחלקה

פרופ' אורית בן צבי אסרף

 יו"ר

הוראת המדעים

מר דור פרידמן 

רכז ועדה

גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי

גב' טל רפאלי

היחידה רשות המחקר

ד"ר שמרית ממן

גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי

עו"ד ורד סרוסי

המחלקה למעורבות חברתית

גב' רונית איבגי


עיריית באר שבע 

ד"ר אופיר רובין

מנהל ומדיניות ציבורית

גב' רויטל ריקלין

המשרד להגנת הסביבה ​

​​


III
.  ועדת לוגיסטיקה ותשתיות:

שם

תפקיד

מחלקה

מר אייל חייק

יו"ר​

מהנדס האוניברסיטה​

פרופ' יצחק מאיר (סקיס)

המכונים לחקר המדבר

פרופ' עמית גרוס

המכונים לחקר המדבר​

מר אלכס קירילובסקי

מחלקת אחזקה והפעלה​

מר יעקב עייאש (קיקו)

ממ"ח משק​

 ​​

IV.  ועדת אירועים:

שם

תפקיד

מחלקה

גב' נועם נוי

יו"ר

אגודת הסטודנטים

גב' נועם קורן

מגמה ירוקה

גב' רונית זאבי

החברה להגנת הטבע

מר דור פרידמן

הפקולטה לניהול​