דלג לתוכן העמוד
קמפוס
ירוק
הירשמו ללימודים להרשמה

מועצה ירוקה

מועצה ירוקה: 

  1. פרופ' ירון זיו – יו"ר (הפקולטה למדעי הטבע)

  2. מר שגיא לנגר – מנכ"ל (ממ"ח שיווק)

  3. גב' אושרית שמשון (לשכת מנכ"ל)  – רכזת 'קמפוס ירוק'

  4. ד"ר סיגל אברמוביץ (הפקולטה למדעי הטבע)

  5. פרופ' נדב דוידוביץ' (הפקולטה למדעי הבריאות)

  6. פרופ' עלוה פלד (הפקולטה להנדסה) – ראשת הועדה למחקרים וכנסים

  7. פרופ' אשר ברנר (הפקולטה להנדסה)

  8. ד"ר מידד קיסינגר (הפקולטה למדעי הרוח והחברה – ראש הועדה לחינוך וקהילה

  9. ד"ר אורית בן-צבי אסרף (הפקולטה למדעי הרוח והחברה)

  10. ד"ר אופיר רובין (הפקולטה לניהול)

  11. ד"ר ענת צ'ציק (הפקולטה לניהול)

  12. פרופ' עמית גרוס (המכונים לחקר המדבר)

  13. פרופ' יצחק מאיר (סקיס) (המכונים לחקר המדבר)

  14. פרופ' משה כספי (דיקנאט הסטודנטים)

  15. עו"ד ורד סרוסי (היחידה למעורבות חברתית)

  16. מר רפי סרוסי (ראש אגף תפעול)

  17. מר אייל חייק (מהנדס האוניברסיטה)

  18. מר יעקב (קיקו) עייאש (ממ"ח משק)

  19. מר חיים כרמון (ממ"ח בינוי)

  20. מר דור פרידמן (הפקולטה לניהול) – רכז הועדה לחינוך וקהילה

  21. גב' דניאל לבנון (אגודת הסטודנטים – מדור מעורבות) – ראשת ועדת אירועים

  22. גב' נוגה רובין (מגמה ירוקה)

  23. גב' רונית איבגי (עיריית באר-שבע, ראש אגף איכ"ס)

  24. ד"ר רננה אילן (המשרד להגנת הסביבה)

  25. גב' מרב יוסף-סולומון (דיקנאט הסטודנטים)

  26. ד"ר עינן אופיר (ממ"ח אחזקה והפעלה) – ראש ועדת לוגיסטיקה ותשתיות

  27. מר אלכס קירילובסקי (מחלקת אחזקה והפעלה)

  28. ד"ר רחל גולן (הפקולטה למדעי הבריאות)

 

ועדות:

 

I.  ועדת מחקרים וכנסים:

  1.  פרופ' עלוה פלד – יו"ר

  2.  ד"ר סיגל אברמוביץ'

  3. פרופ' נדב דוידוביץ

  4. פרופ' אשר ברנר

  5.  ד"ר ענת צ'צי'ק

 

II.  ועדת חינוך וקהילה:

  1. ד"ר מידד קיסינגר– יו"ר

  2. מר דור פרידמן – רכז ועדה

  3. גב' טל רפאלי

  4. ד"ר שמרית ממן

  5. עו"ד ורד סרוסי

  6. גב' רונית איבגי

 

III.  ועדת לוגיסטיקה ותשתיות:

  1. ד"ר עינן אופיר – יו"ר

  2. פרופ' יצחק מאיר (סקיס) – נציג קמפוס ירוק בועדת בינוי

  3. פרופ' עמית גרוס

  4. מר אלכס קירילובסקי

  5. מר יעקב עייאש (קיקו)

 

IV.  ועדת אירועים:

  1. גב' דניאל לבנון – יו"ר

  2. גב' נוגה רובין

  3. גב' רונית זאבי

  4. סמדר דגן