דלג לתוכן העמוד
המחלקה למנהל
ומדיניות צבורית
הירשמו ללימודים להרשמה

מנהל ומדיניות צבורית

 
המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית הינה חלק אינטגרלי מהפקולטה לניהול ע"ש גילפורד גלייזר ולפיכך מדגישה בתכנית הלימודים את לימודי הניהול ואת נקודות ההשקה שבין הסקטור הציבורי לסקטור העסקי. תכנית הלימודים כוללת קורסים בתחומים: ניהול, כלכלה, קבלת החלטות וניתוח מדיניות ציבורית. שילוב ייחודי זה מקנה לבוגרי המחלקה יתרון תחרותי בתפקידי ניהול בכירים במגזר הציבורי והמוניציפאלי ובמגזר העסקי.
 
תכנית הלימודים מקנה לתלמידים מיומנויות חשיבה תיאורטיות ומערכתיות, החיונית לניהול מיטבי, לצד פיתוח מיומנויות ניהול פרקטיות הכרחיות, יכולת לנתח סוגיות מדיניות מרכזיות שעל סדר היום הציבורי, בהתבסס על מטעני ידע מחזית המחקר בתחום הניהול, הכלכלה והמדיניות הציבורית.
 
בעידן של אינטראקציה מתמדת בין המגזר הציבורי למגזר העסקי, מחובתם של מנהלים בסקטור הציבורי והמוניציפאלי ושל מנהלים בסקטור הפרטי להכיר באופן מעמיק האחד את עולמו הניהולי והתפקודי של האחר, על מנת להשיג את מטרותיהם בצורה מיטבית, להניע מהלכים משמעותיים ולקבל החלטות ארגוניות אופטימליות.
 
הכשרה אקדמית-פרקטית, המשלבת את עולם הסקטור הציבורי והמוניציפאלי יחד עם עולם הכלכלה והניהול העסקי, יחד עם אפשרות לשילוב קורס דירקטורים בתכנית הלימודים, הינה ייחודית למחלקה לניהול ומדיניות ציבורית באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שבוגריה נהנים מתואר ייחודי מסוגו בארץ ומיתרון תחרותי משמעותי בשוק העבודה.
 
 
ליצירת קשר
 
פרופ' מיקי מלול​, ראש המחלקה: לחץ כאן 
ד"ר אופיר רובין, יו"ר ועדת הוראה: לחץ כאן
גב' רוחמה רשף, ממונה על המנהל במחלקה: לחץ כאן
גב' ליאל שלו, רכזת לענייני סטודנטים : לחץ כאן
 
מען: המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית,
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב,
ת.ד. 653 באר-שבע מיקוד 84105
בנין ניהול (15), חדר 303 קומה שלישית
 
שעות קבלת סטודנטים ומענה טלפוני:
ימים א'-ה' בין השעות 09:00-15:00
יש לתאם פגישה באמצעות מערכת לתאום פגישות- לחץ כאן
 
מזכירות המחלקה: 08-6472251
פניות באמצעות הפקס שמספרו: 08-6472816
פניות באמצעות דוא"ל לחץ כאן